Kes me oleme? > Arts & Crafts ehted
Otsi: 
Est / Eng / Rus    
Valitud tooteid 0
Kasutaja:
Parool:
Logi sisse

 

 

 

 

 

Arts & Crafts on Norra juveelifirma, mis asutati 1984.a. pärast seda, kui 70-date aastate lõpus olid kaks disainerit teineteise leidnud oma seiklusrikkal reisil läbi Aasia. Kaks loomingulist noort inimest, tütarlaps Norrast ja noormees Hollandist, ühendasid oma jõud selleks, et see reis iialgi ei lõpeks. Nad hakkasid valmistama kõrgekvaliteedilisi moodsaid ehteid, mis praeguseks on vallutanud kogu maailma. Ehted kujundatakse algselt Norras ning neis on segunenud skandinaavialik lihtsus ning rahvusvahelised moetrendid.  
 
1990-datel aastatel laienes Arts & Crafts Norras mitme uue kaupluse võrra, kusjuures 2007.a. oli kaupluste arv üle kogu maa põhjast lõunasse juba 20.  Peale selle varustab Arts &Crafts ehetega üle Norra 700 kaupluse.    
 
2003.a hakkas  A&C eksportima ehteid teistesse maadesse ja praeguseks oleme juba esindatud rohkem kui 20 riigis üle kogu maailma, müües oma tooteid nii jaemüüjate kaudu kui ka oma firmakauplustes. Tänaseks on Arts & Crafts’il oma  ideekauplused Moskvas, Tokios,  Taipeis, Kuala Lumpuris – ja kavas on avada veel uusi ja uusi…. 
 
A&C ehted on müügil järgmistes riikides:
Rootsi, Soome, Taani, Island, Suurbritannia, Iirimaa, Luksemburg, Šveits, Belgia, Prantsusmaa, Itaalia, Küpros, Kreeka, Uus-Meremaa, Venemaa, Jaapan, Taivan, Malaisia ja Eesti.    
 
Arts & Crafts peakontor asub Norra idaosas Lieri lähistel kaunis rohelises keskkonnas. Peadirektor Lars Tore Hogsnes juhib ettevõtet ning omanikud Birgit Løitegaard ja Franz Titular on veel praegugi aktiivselt tegutsemas disaini alal. Nad töötavad välja uusi kontseptsioone. Peakorteris on 30 töötajat, kes töötavad disaini, logistika, müügi, turunduse ja müügitoe alal. 
A&C moto on olla: vaba, kirglik, vabakujunduslik ja loominguline.
 
 
 

Firma moto on olla:

 

A&C koduleht www.ac.no

 

Billsky OÜ,  tel: +372 53937151,  e-post: info@billsky.ee